banner-marketa-susova-284.jpg
Autor: Martin Kabát
Úvod > O nás > Členové skupiny > Markéta Susová

FOTOGRAFKA

 

Studentka filologie na Univerzite Karlově. Ve volném case rada fotí a čte. Ve Vteřině poté se věnuje focení výjezdů, kulatých stolů a jiných akcí.

Jmenuji se Markéta Susová. Narodila jsem se v Čáslavi, ale hned po narození jsem vyrůstala na Slovensku a to až do maturity. Pocházím z normální, i když občas lehce bláznivé rodiny. Maminka s tátou se rozvedli, když mi byli tři roky a od té doby jsem tátu vídala jen sporadicky. Navzdory tomu jsem však vždy vyrůstala s pocitem, že se při nejhorším mám na koho spolehnout. Máma pro mě je skoro nejlepší kamarádka. To mě zřejmě zavedlo do Vteřiny, pomoct těm, kteří se na své okolí spolehnout nemůžou a žijí proto ve strachu a nejistotě.

Mám duši cestovatele, a proto jsem se po maturitě rozhodla odejít (pro začátek) do Prahy a studovat jazyky. Vyrazila jsem díky tomu na určitý čas i do světa a snažila se porozumět jiným kulturám. Protože i když máme jiné zvyky, nebo snad barvu pleti, všichni jsme přece z "jednoho těsta” a měli bychom se k sobě chovat s respektem. To je pro mě naprosto fundamentální.

Moje bakalářské studium se pomalu ale jistě chýlí ke konci a já mám teď plnou hlavu nápadů a starostí co dál. Přemýšlím o dalším studiu, o nových “expedicích" a chci, aby i lidé, kteří neměli takové štěstí v životě, jako já měli možnost uvědomit si svůj potenciál a využít ho na 100%! Jen se musíme přestat bát.:)"

Napiš mi: marketa.susova@vterinapote.cz

Tvůj hlas