banner-katerina-tvrzova-282.jpg
Autor: Martin Kabát
Úvod > O nás > Členové skupiny > Kateřina Tvrzová

KOORDINÁTORKA EVENTŮ

 

Studentkou posledního ročníku marketingové komunikace, pracuje brigádně v oblasti marketingu již několik let. Je koordinátorkou eventů a nyní spolupracuje na přípravě Kulatého stolu.

Pocházím z malého středočeského městečka Rakovníka a již od dětství žiju v úplné rodině… jsem také jako Dalibor jedno z revolučních dětí, ale měla jsem to štěstí, že mám super mamku i taťku, kteří se mi snaží stále být na blízku a při nějakém karambolu i pomoct. Mám jednoho staršího bráchu, takže jak to tak chodí, mě musel jakou menší sestřičku všude „tahat“. Se svojí partou mě prováděli leckterou lumpárnu, ale pokud se na to podívám zpětně, dá se to brát jako „příprava“ na život v tomto nelehkém světě.

Po základní škole jsem začala studovat střední Ekonomické lyceum, a protože mě to stále táhlo ekonomickým směrem, začala jsem studovat Vysokou školu finanční a správní obor Marketingová komunikace. Letos jsem už v posledním ročníku, a co bude dál? Uvidíme, co mi život připraví každopádně bych chtěla zůstat v oboru...
A můj první kontakt s dětmi z dětského domova? Už od dětství jsem s nimi, dá se říci, stále v kontaktu… První setkání bylo již na základní škole, kdy jsem jezdila na hory s DDM, tedy s domovem dětí a mládeže. Tento „spolek“ měl pakt s dětským domovem z Nového Strašecí a vždy s námi jezdilo minimálně 10 dětí. Líbilo se mi, že už tehdy se snažili začlenit tyto děti do kolektivu a nestranit je.

Od mých raných let pracuje taťka v Rakovníku na úřadě a jezdí i se sociálkou. Díky jeho vyprávění různých životních příběhů a z některých mi bylo opravdu ouzko, jsem jim chtěla i jako dítě nějak pomoct. Každý rok jsem vyřadila pár věcí z mého šatníku nebo hraček a poslala je dětem nebo je taťka vzal do rodin, které nemají tolik finančních prostředků. Později, na vysoké, jsem začala společně s kolegy vždy o Vánocích kupovat dárky dětem do vybraného dětského domova. Tak když jsem se pak na škole seznámila s Radkem, nynějším ředitelem Vteřiny, a dalšími lidmi z „děcáku“, neváhala jsem a kývla na nabídku spolupráce na tomto projektu.

Tvůj hlas