banner-aspen-280.jpg
Úvod > Novinky > 3. ročník Aspen Young Leaders Program
Novinky

3. ročník Aspen Young Leaders Program

18. 03. 2015

Od 12.  do 15. března se Radek Laci zúčastnil 3. ročníku programu Aspen Young Leaders v prostředí slovenských Nízkých Tater. 

Program byl určen všem mladým profesionálům ze střední Evropy, konkrétně z Česka, Slovenska, Polska a Maďarska.

Všichni účastnící měli možnost setkat se s lidmi z různých oborů. Z politiky, obchodu, umění, neziskového sektoru, mediálního prostoru či sportu. Hlavní cílem tohoto ročníku byla podpora účastníků v zamyšlení se nad základními vlastnostmi, které jsou zásadní pro úspěšného vůdce. 

Tento program odtrhuje od každodenní rutiny a dává možnost setkat se se zajímavými lidmi, kteří ačkoliv mají různé profesní zaměření, jiné cíle a směrování, jsou citliví ke svému okolí a mají zájem o dění ve společnosti.

"Byl jsem překvapen z možnosti propojení se s osobnostmi z odlišných oblasti. Předtím by mě nebylo napadlo, že je spolupráce možná tak, abychom sledovali stejný cíl, tedy aktivnější občanskou společnost", říká Radek Laci. Dílčím cílem programu Aspen Young Leaders Program je podpora diverzity.

"Tento program mi otevřel další možnosti spolupráce a dal mi nové impulzy k realizaci projektů, které pomůžou systémovým změnám v institucionální péči", dodává Radek.